čtvrtek 6. června 2013

Z-Á-P-L-A-V-Y!


Ola jelimáni.. (nebo bych spíš měla říci: "Ola neviditelní duchové a Castieli *ikdyž to asi ne.. ten ještě internet neobjevil*)
"Dlouho" jsme se neviděli. A zrovna když se toho tolik dělo. Vlastně to byla jenom jedna věc: povodeň.
Opravdu se snažím býti empatický člověk, ale asi jsem pro to nebyla stvořena. Byla tu povodeň.. mnoha lidem to zaplavilo barabizny a bloklo to dopravu. Asi bych měla být zděšená a tak.. bohužel to mi moc nejde. Je těžký být empatická, když vás onen Poseidonův (nebo jak říkají Chorvati "Posejdonův") citový výlev na dva dny osvobodí od vašeho osobního koncentráku, školy. Ano, znovu a znovu jsem udivována svou empatičností.
Nevím, kde jsem byla v roce 2002, nejspíš jsem procházela optimistickým dětským obdobím svého života (zkráceně "Dětství"), kdy jsem většinu svého času trávila.. jak to říkal Greg Heffley (?), "skotačením" s elfy, vílami, draky a Frodem do kterého jsem byla dětsky zabochlá. Každopádně, v roce 2002 to byla no.. pohroma, velká. A tehdy mi to ani nedocházelo. To nejspíš souvisí se skutečností, že jsme kamzíčí rodina a FURT bydlíme někde v horách, pod sněhem v chaloupce z jehličí. Dobře, možná trochu přeháním.

A teď, v roce 2013 nám týden v kuse prší, tři dny je povodeň a já o tom.. vím. To souvisí hlavně s tím, že jsem se díky tomu ulila ze školičky a že jsem měla děsný trauma z toho, aby ta voda nedosáhla až ke knihovně. Sice by to postihlo jenom oddělení dospělácký beletrie a povinnou četbu, ale i tak by to byla velká ztráta pro lidstvo .__. Kromě tý četby, ta by nechyběla nikomu, kromě učitelů češtiny.
Co jsem ještě chtěla říct?? Eee.. dočuměla jsem Supernatural, nevím jestli jsem to už říkala, ale je to tak. Místo toho jsme si pustila totální sračku jménem..ee.. TeenWolf.. už jméno prozrazuje něco o intelektu toho seriálu. Kdyby tam aspoň byli sexi postavy.. taky nic moc. Ale jsem závislák, takže ty dvě série dokoukám xDD
To bylo kratší.. jsem líná psát víc.. tak aloha xD

Žádné komentáře:

Okomentovat

Líbil/nelíbil se vám můj článek? Tak dopřejte svým prstům pohyb a napište mi aspoň krátký komentář *supercuteface* ♥.♥